Hakkımızda

 

Elektrikli ev aletleri ve aynı zamanda dayanıklı tüketim malları kapsamına giren Beyaz Eşya Sektörü, sahip olduğu farklı teknolojileri sebebiyle çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinası, bulaşık makinesi ve fırın altı ana ürün kapsamında değerlendirilirken. Ocak, süpürge, tost makinası, robot, meyve presi, blender, mikser gibi dayanıklı tüketim malları küçük ev aletleri kapsamına girmekte. Klima,Kombi, şofben, termosifon ve su arıtma cihazı gibi ürünler de elektrikli ev aletleri kategorisinde değerlendirilmektedirler.Yaşantımızda önemli bir yerde olan elektronik eşyaların  herhangi bir arıza durumunda mutlaka teknik konularda uzaman kişlerden yardım almak gerekmektedir.

Antalya’nın bütün semt ve ilçelerine mobil araçlarla 7/24 kaliteli servis hizmeti veren ve konusunda deneyimli teknik personellerimizle sizlerin hizmetindedir.

Antalya Merkez Servisimizin  Çalışma Prensibi

-Çağrı merkezimize ulaşan arızalı ürünlein kayıtları alınır ve en hızlı şekilde sorunlar giderilir.

-Gün içerisinde çalışmak zorunda olan müşterilerimizin mağdur olmamaları için onların uygun olduğu saatlerde servis hizmeti vermekteyiz.

HIZLI SERVİSİ-Teknik servis personellerimizin arızalı ürünlerin bakım ve onarımlarını yaptıktan sonra ürünlerin testini yaparak müşterilerimize bir kayıt formu oluşturur ve artık ürünleriniz aynı sorunla karşılaşırsa 1 yıl boyunca  ücretsiz,parça+işçilik ile servisimizin garantisi altında bulunmaktadır.

-Teknik servis elamanlarımızın arıza ve bakımların tamamlanmasından sonra müşterilerimize düzenliyerek vermiş olduğu kayıt formunu mutlaka 1 yıl boyunca muhafaza edilmesi zorunludur.