Yıldız Regal Servisi 0242 247 28 13 ANTALYA

Antalya regal sevisi 247 28 13

Yıldız REGAL SERVİSİ

0242 247 28 13 / 0532 154 14 71

Antalya Yıldız Regal servisi,Yıldız mahallesi Regal Servisi, Regal Yıldız servisi,Regal servisi Yıldız,Yıldız mahallesi Regal beyaz eşya servisi,Yıldız Regal klima servisi,Yıldız mahallesi Regal kombi servisi,Yıldız Regal servisleri,Regal Yıldız servisleri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Regal ürünler-Dünyada ve  Türkiye de en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından birtanesidir. Kalitesi, servis ağı orijinal yedek parça garantisi gibi birçok yönü olduğu gibi  birçok kullanıcı Regal  beyaz eşyaları tercih etmektedir. Uzun yıllar boyu kullanımı mümkün olan Regal markalarının, beyaz eşyaların servis imkânını da kaliteli servis hizmetinide 7/24 tam donalımı araclarmızla Antalya Yıldız Regal Servisi tarafından sizlerin hizmeitine sunulmaktadır.

HİZMETİNİZDEYİZ

HİZMETİNİZDEYİZ

Yıldız Regal beyaz eşya servisi, özen göstererek  kullandığınız beyaz eşyalarınızın arızalarında yâda bakımlarında sizin yanınızda olacaktır. Regal Yıldız servisi 7/24 size hizmet verecek olan tecrübeli teknisiyenlerimizle beyaz eşyalarınızın nerede sorun olduğunu anında tesbit edip sizlere yerinde garantili bir hizmet verecektir. Bu sayede evinizde özenle kullandığınız tüm beyaz eşyalarınızın bakımı ve arızaları yapılacaktır. Yıldız  Regal klima servisi. Yıldız Regal buzdolabı servisi, Yıldız Regal çamaşır makinası servisi, Yıldız Regal bulaşık makinası servisi,Regal buzdolabı servisi,Regal çamaşır makinası servisi,Regal bulaşık makinası,

Regal Yıldız servisleri olarak Yıldız Regal servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%98) Regal ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%2) lik küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler) Regal Yıldız servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır,

Antalya klima bakımı 0242 247 28 13

Yıldız Regal Klima Servisi

Yazın kışın evlerimizin olmazsa olmazı olan Klimalarınız mutlaka belirli zamanlarda peryodik bakımlarının yapılması gerekmektedir.Bakımları düzenli yapılan Klimalar daha uzun ömürlü çalışmaktadır.Herhangi bir arıza durumunda servisimiz tam donanımlı araçlamız tecrübeli servis teknisiyenlerimizle 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Yıldız Regal Teknik Servisi

Regal Yıldız servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Regal servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Regal servis hizmeti sunmayı hedefliyoruz. İşinde uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Yıldız Regal Beyaz Eşya Servis, Yıldız Regal Klima Servis, Yıldız Regal Buzdolabı Servis, Yıldız Regal Çamaşır Makinası Servis, Yıldız Regal Bulaşık Makinası Servis, Yıldız Regal Derin Dondurucu Servis, Yıldız Regal Fırın Servis, Yıldız Regal Ankastre Ocak Servis ,Regal Kombi Servisi, Antalya Yıldız Regal servisi , Regal Yıldız servisi, Yıldız Regal servisi ,Regal Yıldız, ,Yıldız beyaz eşya servisi, Regal Yıldız servisi, Regal servisi Yıldız, Regal servis Antalya Yıldız, Antalya Yıldız klima servsi,Antalya Yıldız mahallesi Regal servisi,Yıldız Regal çamaşır makinası, Yıldız mahallesi Regal bulaşık makinası, Yıldız mahallesi Regal buzdolabı, Antalya Yıldız Klima, Yıldız klima, Yıldız beyaz eşya servisi,Yıldız mahallesi klima tamir bakım,Hizmeti verilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Yıldız Regal Beyaz Eşya Servisi

Yıldız Regal Çamaşır Makinası Servisi

Yıldız Regal Buzdolabı ServisiAntalya regal

Yıldız Regal Fırın Servisi

Yıldız Regala Klima Servisi

Yıldız Regal Ankastre Servisi

Yıldız Regal Termosifon Servisi

Yıldız Regal Bulaşık Makinası Servisi

Yıldız Regala Klima Servis

Muratpaşa Yıldız Regal Servisi