Antalya Regal servisi 0242 247 28 13

Antalya regal sevisi 247 28 13

ANTALYA REGAL SERVİSİ

0242 247 28 13 / 0532 154 14 71

Antalya Regal servisi,Antalyada Regal Servisi, Regal Antalya servisi,Regal servisi Antalya,Antalyada Regal beyaz eşya servisi,Antalya Regal klima servisi,Antalyada Regal kombi servisi,Antalya Regal servisleri,Regal Antalya servisleri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Regal ürünler-Dünyada ve  Türkiye de en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından birtanesidir. Kalitesi, servis ağı orijinal yedek parça garantisi gibi birçok yönü olduğu gibi  birçok kullanıcı Regal  beyaz eşyaları tercih etmektedir. Uzun yıllar boyu kullanımı mümkün olan Regal markalarının, beyaz eşyaların servis imkânını da kaliteli servis hizmetinide 7/24 tam donalımı araclarmızla Antalya Regal Servisi tarafından sizlerin hizmeitine sunulmaktadır.

HİZMETİNİZDEYİZ

HİZMETİNİZDEYİZ

Antalya Regal beyaz eşya servisi, özen göstererek  kullandığınız beyaz eşyalarınızın arızalarında yâda bakımlarında sizin yanınızda olacaktır. Regal Antalya servisi 7/24 size hizmet verecek olan tecrübeli teknisiyenlerimizle beyaz eşyalarınızın nerede sorun olduğunu anında tesbit edip sizlere yerinde garantili bir hizmet verecektir. Bu sayede evinizde özenle kullandığınız tüm beyaz eşyalarınızın bakımı ve arızaları yapılacaktır. Antalya  Regal klima servisi. Antalya Regal buzdolabı servisi, Antalya Regal çamaşır makinası servisi, Antalya Regal bulaşık makinası servisi,Regal buzdolabı servisi,Regal çamaşır makinası servisi,Regal bulaşık makinası,

Regal Antalya servisleri olarak Antalya Regal servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%98) Regal ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%2) lik küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler) Regal Antalya servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır,

Antalya klima bakımı 0242 247 28 13

Antalya Regal Klima Servisi

Yazın kışın evlerimizin olmazsa olmazı olan Klimalarınız mutlaka belirli zamanlarda peryodik bakımlarının yapılması gerekmektedir.Bakımları düzenli yapılan Klimalar daha uzun ömürlü çalışmaktadır.Herhangi bir arıza durumunda servisimiz tam donanımlı araçlamız tecrübeli servis teknisiyenlerimizle 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Antalya Regal Teknik Servisi

Regal Antalya servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Regal servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Regal servis hizmeti sunmayı hedefliyoruz. İşinde uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Antalya Regal Beyaz Eşya Servis, Antalya Regal Klima Servis, Antalya Regal Buzdolabı Servis, Antalya Regal Çamaşır Makinası Servis, Antalya Regal Bulaşık Makinası Servis, Antalya Regal Derin Dondurucu Servis, Antalya Regal Fırın Servis, Antalya Regal Ankastre Ocak Servis ,Regal Kombi Servisi, Antalya Regal servisi , Regal Antalya servisi, Antalya Regal servisi ,Regal Antalya, ,Antalya beyaz eşya servisi, Regal Antalya servisi, Regal servisi Antalya, Regal servis Antalya, Antalya klima servsi,Antalyada Regal servisi,Antalya Regal çamaşır makinası, Antalyada Regal bulaşık makinası, Antalyada Regal buzdolabı, Antalya kombi, Antalya klima, Antalya beyaz eşya servisi,Antalyada klima tamir bakım,Hizmeti verilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Antalya Regal Beyaz Eşya Servisi

Antalya Regal Çamaşır Makinası Servisi

Antalya Regal Buzdolabı ServisiAntalya regal

Antalya Regal Fırın Servisi

Antalya Regala Klima Servisi

Antalya Regal Ankastre Servisi

Antalya Regal Termosifon Servisi

Antalya Regal Bulaşık Makinası Servisi

Antalya Regala Klima Servis

Antalya Regal Servisi