Kepez Regal Servisi 0242 247 28 13 ANTALYA

Antalya regal sevisi 247 28 13

KEPEZ REGAL SERVİSİ

0242 247 28 13 / 0532 154 14 71

Antalya Kepez Regal servisi,Kepezde Regal Servisi, Regal Kepez servisi,Regal servisi Kepez,Kepezde Regal beyaz eşya servisi,Kepez Regal klima servisi,Kepezde Regal kombi servisi,Kepez Regal servisleri,Regal Kepez servisleri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Regal ürünler-Dünyada ve  Türkiye de en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından birtanesidir. Kalitesi, servis ağı orijinal yedek parça garantisi gibi birçok yönü olduğu gibi  birçok kullanıcı Regal  beyaz eşyaları tercih etmektedir. Uzun yıllar boyu kullanımı mümkün olan Regal markalarının, beyaz eşyaların servis imkânını da kaliteli servis hizmetinide 7/24 tam donalımı araclarmızla Antalya Kepez Regal Servisi tarafından sizlerin hizmeitine sunulmaktadır.

HİZMETİNİZDEYİZ

HİZMETİNİZDEYİZ

Kepez Regal beyaz eşya servisi, özen göstererek  kullandığınız beyaz eşyalarınızın arızalarında yâda bakımlarında sizin yanınızda olacaktır. Regal Kepez servisi 7/24 size hizmet verecek olan tecrübeli teknisiyenlerimizle beyaz eşyalarınızın nerede sorun olduğunu anında tesbit edip sizlere yerinde garantili bir hizmet verecektir. Bu sayede evinizde özenle kullandığınız tüm beyaz eşyalarınızın bakımı ve arızaları yapılacaktır. Kepez  Regal klima servisi. Kepez Regal buzdolabı servisi, Kepez Regal çamaşır makinası servisi, Kepez Regal bulaşık makinası servisi,Regal buzdolabı servisi,Regal çamaşır makinası servisi,Regal bulaşık makinası,

Regal Kepez servisleri olarak Kepez Regal servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%98) Regal ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%2) lik küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler) Regal Kepez servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır,

Antalya klima bakımı 0242 247 28 13

Kepez Regal Klima Servisi

Yazın kışın evlerimizin olmazsa olmazı olan Klimalarınız mutlaka belirli zamanlarda peryodik bakımlarının yapılması gerekmektedir.Bakımları düzenli yapılan Klimalar daha uzun ömürlü çalışmaktadır.Herhangi bir arıza durumunda servisimiz tam donanımlı araçlamız tecrübeli servis teknisiyenlerimizle 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Kepez Regal Teknik Servisi

Regal Kepez servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Regal servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Regal servis hizmeti sunmayı hedefliyoruz. İşinde uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Kepez Regal Beyaz Eşya Servis, Kepez Regal Klima Servis, Kepez Regal Buzdolabı Servis, Kepez Regal Çamaşır Makinası Servis, Kepez Regal Bulaşık Makinası Servis, Kepez Regal Derin Dondurucu Servis, Kepez Regal Fırın Servis, Kepez Regal Ankastre Ocak Servis ,Regal Kombi Servisi, Antalya Kepez Regal servisi , Regal Kepez servisi, Kepez Regal servisi ,Regal Kepez, ,Kepez beyaz eşya servisi, Regal Kepez servisi, Regal servisi Kepez, Regal servis Antalya Kepez, Antalya Kepez klima servsi,Antalya Kepezde Regal servisi,Kepez Regal çamaşır makinası, Kepezde Regal bulaşık makinası, Kepezde Regal buzdolabı, Antalya Kepez Klima, Kepez klima, Kepez beyaz eşya servisi,Kepezde klima tamir bakım,Hizmeti verilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Kepez Regal Beyaz Eşya Servisi

Kepez Regal Çamaşır Makinası Servisi

Kepez Regal Buzdolabı ServisiAntalya regal

Kepez Regal Fırın Servisi

Kepez Regala Klima Servisi

Kepez Regal Ankastre Servisi

Kepez Regal Termosifon Servisi

Kepez Regal Bulaşık Makinası Servisi

Kepez Regala Klima Servis

Kepez Regal Servisi