Kepez LG servisi 0242 247 28 13 ANTALYA

lg klima servisi antalya 247 28 131

KEPEZ LG SERVİSİ

0242 247 28 13 / 0532 154 14 71

Kepez LG servisi,Kepezde LG Servisi, LG Kepez servisi,LG servisi Kepez,Kepez LG beyaz eşya servisi,Kepez LG klima servisi,Kepez LG servisleri, hizmetlerimiz bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

LG ürünler-Dünyada ve  Türkiye de en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından birtanesidir. Kalitesi, servis ağı orijinal yedek parça garantisi gibi birçok yönü olduğu gibi  birçok kullanıcı LG  beyaz eşyaları tercih etmektedir. Uzun yıllar boyu kullanımı mümkün olan LG markalarının, beyaz eşyaların servis imkânını da kaliteli servis hizmetinide 7/24 tam donalımı araclarmızla Kepez LG Servisi tarafından sizlerin hizmeitine sunulmaktadır.

HİZMETİNİZDEYİZ

HİZMETİNİZDEYİZ

Kepez LG beyaz eşya servisi, özen göstererek  kullandığınız beyaz eşyalarınızın arızalarında yâda bakımlarında sizin yanınızda olacaktır. LG Kepez servisi 7/24 size hizmet verecek olan tecrübeli teknisiyenlerimizle beyaz eşyalarınızın nerede sorun olduğunu anında tesbit edip sizlere yerinde garantili bir hizmet verecektir. Bu sayede evinizde özenle kullandığınız tüm beyaz eşyalarınızın bakımı ve arızaları yapılacaktır. Kepez  LG klima servisi. Kepez LG buzdolabı servisi, Kepez LG çamaşır makinası servisi, Kepez LG bulaşık makinası servisi,LG buzdolabı servisi,LG çamaşır makinası servisi,LG bulaşık makinası,

Antalya Kepez LG servisleri olarak Kepez LG servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%98) LG ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%2) lik küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler) LG Kepez servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır

antalya lg klima servisi 247 28 13Kepez LG Klima Servisi

Yazın kışın evlerimizin olmazsa olmazı olan Klimalarınız mutlaka belirli zamanlarda peryodik bakımlarının yapılması gerekmektedir.Bakımları düzenli yapılan Klimalar daha uzun ömürlü çalışmaktadır.Herhangi bir arıza durumunda servisimiz tam donanımlı araçlamız tecrübeli servis teknisiyenlerimizle 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Kepez LG Teknik Servisi

LG Kepez servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil LG servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı LG servis hizmeti sunmayı hedefliyoruz. İşinde uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Kepez LG Beyaz Eşya Servis, Kepez LG Klima Servis, Kepez LG Buzdolabı Servis, Kepez LG Çamaşır Makinası Servis, Kepez LG Bulaşık Makinası Servis, Kepez LG Derin Dondurucu Servis, Kepez LG Fırın Servis, Kepez LG Ankastre Ocak Servis , Antalya Kepez LG servisi , LG Kepez servisi, Antalya LG Kepez, ,Kepez beyaz eşya servisi, Antalya LG Kepez servisi, LG servisi Kepez, Antalya Kepez klima servsi,Kepezde LG servisi,Kepez LG çamaşır makinası, Kepezde LG bulaşık makinası, Kepezde LG buzdolabı, Kepez klima, Kepez klima, Kepez beyaz eşya servisi,Kepezde klima tamir bakım,Hizmeti verilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Kepez LG Beyaz Eşya Servisi

Kepez LG Çamaşır Makinası Servisilg,çamaşır makinası

Kepez LG Buzdolabı Servisi

Kepez LG Klima Servisi

Kepez LG Bulaşık Makinası Servisi

Antalya Kepez LG Servisi