Liman Regal Servisi 0242 247 28 13 ANTALYA

Antalya regal sevisi 247 28 13

Liman REGAL SERVİSİ

0242 247 28 13 / 0532 154 14 71

Antalya Liman Regal servisi,Liman mahallesi Regal Servisi, Regal Liman servisi,Regal servisi Liman,Liman mahallesi Regal beyaz eşya servisi,Liman Regal klima servisi,Liman mahallesi Regal klima servisi,Liman Regal servisleri,Regal Liman servisleri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Regal ürünler-Dünyada ve  Türkiye de en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından birtanesidir. Kalitesi, servis ağı orijinal yedek parça garantisi gibi birçok yönü olduğu gibi  birçok kullanıcı Regal  beyaz eşyaları tercih etmektedir. Uzun yıllar boyu kullanımı mümkün olan Regal markalarının, beyaz eşyaların servis imkânını da kaliteli servis hizmetinide 7/24 tam donalımı araclarmızla Antalya Liman Regal Servisi tarafından sizlerin hizmeitine sunulmaktadır.

HİZMETİNİZDEYİZ

HİZMETİNİZDEYİZ

Liman Regal beyaz eşya servisi, özen göstererek  kullandığınız beyaz eşyalarınızın arızalarında yâda bakımlarında sizin yanınızda olacaktır. Regal Liman servisi 7/24 size hizmet verecek olan tecrübeli teknisiyenlerimizle beyaz eşyalarınızın nerede sorun olduğunu anında tesbit edip sizlere yerinde garantili bir hizmet verecektir. Bu sayede evinizde özenle kullandığınız tüm beyaz eşyalarınızın bakımı ve arızaları yapılacaktır. Konyaaltı Liman  Regal klima servisi. Liman Regal buzdolabı servisi, Liman Regal çamaşır makinası servisi, Liman Regal bulaşık makinası servisi,Regal buzdolabı servisi,Regal çamaşır makinası servisi,Regal klima  ,

Regal Liman servisleri olarak Liman Regal servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%98) Regal ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%2) lik küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler) Regal Liman servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır,

Antalya klima bakımı 0242 247 28 13

Konyaaltı Liman Regal Klima Servisi

Yazın kışın evlerimizin olmazsa olmazı olan Klimalarınız mutlaka belirli zamanlarda peryodik bakımlarının yapılması gerekmektedir.Bakımları düzenli yapılan Klimalar daha uzun ömürlü çalışmaktadır.Herhangi bir arıza durumunda servisimiz tam donanımlı araçlamız tecrübeli servis teknisiyenlerimizle 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Liman Regal Teknik Servisi

Regal Liman servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Regal servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Regal servis hizmeti sunmayı hedefliyoruz. İşinde uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Liman Regal Beyaz Eşya Servis, Liman Regal Klima Servis, Liman Regal Buzdolabı Servis, Liman Regal Çamaşır Makinası Servis, Liman Regal Bulaşık Makinası Servis, Liman Regal Derin Dondurucu Servis, Liman Regal Fırın Servis, Liman Regal Ankastre Ocak Servis ,Regal Kombi Servisi, Antalya Liman Regal servisi , Regal Liman servisi, Liman Regal servisi ,Regal Liman, ,Liman beyaz eşya servisi, Regal Liman servisi, Regal servisi Liman, Regal servis Antalya Liman, Antalya Liman klima servsi,Antalya Liman mahallesi Regal servisi,Liman Regal çamaşır makinası, Konyaaltı Liman mahallesi Regal bulaşık makinası, Konyaaltı Liman mahallesi Regal buzdolabı, Antalya Liman Klima, Liman klima, Liman beyaz eşya servisi,Konyaaltı Liman mahallesi klima tamir bakım,Hizmeti verilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Liman Regal Beyaz Eşya Servisi

Liman Regal Çamaşır Makinası Servisi

Liman Regal Buzdolabı ServisiAntalya regal

Liman Regal Fırın Servisi

Liman Regala Klima Servisi

Liman Regal Ankastre Servisi

Liman Regal Termosifon Servisi

Liman Regal Bulaşık Makinası Servisi

Liman Regala Klima Servis

Liman Regal Servisi