Meltem Regal Servisi 0242 247 28 13 ANTALYA

Antalya regal sevisi 247 28 13

Meltem REGAL SERVİSİ

0242 247 28 13 / 0532 154 14 71

Antalya Meltem Regal servisi,Meltem mahallesi Regal Servisi, Regal Meltem servisi,Regal servisi Meltem,Meltem mahallesi Regal beyaz eşya servisi,Meltem Regal klima servisi,Meltem mahallesi Regal kombi servisi,Meltem Regal servisleri,Regal Meltem servisleri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Regal ürünler-Dünyada ve  Türkiye de en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından birtanesidir. Kalitesi, servis ağı orijinal yedek parça garantisi gibi birçok yönü olduğu gibi  birçok kullanıcı Regal  beyaz eşyaları tercih etmektedir. Uzun yıllar boyu kullanımı mümkün olan Regal markalarının, beyaz eşyaların servis imkânını da kaliteli servis hizmetinide 7/24 tam donalımı araclarmızla Antalya Meltem Regal Servisi tarafından sizlerin hizmeitine sunulmaktadır.

HİZMETİNİZDEYİZ

HİZMETİNİZDEYİZ

Meltem Regal beyaz eşya servisi, özen göstererek  kullandığınız beyaz eşyalarınızın arızalarında yâda bakımlarında sizin yanınızda olacaktır. Regal Meltem servisi 7/24 size hizmet verecek olan tecrübeli teknisiyenlerimizle beyaz eşyalarınızın nerede sorun olduğunu anında tesbit edip sizlere yerinde garantili bir hizmet verecektir. Bu sayede evinizde özenle kullandığınız tüm beyaz eşyalarınızın bakımı ve arızaları yapılacaktır. Meltem  Regal klima servisi. Meltem Regal buzdolabı servisi, Meltem Regal çamaşır makinası servisi, Meltem Regal bulaşık makinası servisi,Regal buzdolabı servisi,Regal çamaşır makinası servisi,Regal bulaşık makinası,

Regal Meltem servisleri olarak Meltem Regal servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%98) Regal ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%2) lik küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler) Regal Meltem servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır,

Antalya klima bakımı 0242 247 28 13

Meltem Regal Klima Servisi

Yazın kışın evlerimizin olmazsa olmazı olan Klimalarınız mutlaka belirli zamanlarda peryodik bakımlarının yapılması gerekmektedir.Bakımları düzenli yapılan Klimalar daha uzun ömürlü çalışmaktadır.Herhangi bir arıza durumunda servisimiz tam donanımlı araçlamız tecrübeli servis teknisiyenlerimizle 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Meltem Regal Teknik Servisi

Regal Meltem servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Regal servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Regal servis hizmeti sunmayı hedefliyoruz. İşinde uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Meltem Regal Beyaz Eşya Servis, Meltem Regal Klima Servis, Meltem Regal Buzdolabı Servis, Meltem Regal Çamaşır Makinası Servis, Meltem Regal Bulaşık Makinası Servis, Meltem Regal Derin Dondurucu Servis, Meltem Regal Fırın Servis, Meltem Regal Ankastre Ocak Servis ,Regal Kombi Servisi, Antalya Meltem Regal servisi , Regal Meltem servisi, Meltem Regal servisi ,Regal Meltem, ,Meltem beyaz eşya servisi, Regal Meltem servisi, Regal servisi Meltem, Regal servis Antalya Meltem, Antalya Meltem klima servsi,Antalya Meltem mahallesi Regal servisi,Meltem Regal çamaşır makinası, Meltem mahallesi Regal bulaşık makinası, Meltem mahallesi Regal buzdolabı, Antalya Meltem Klima, Meltem klima, Meltem beyaz eşya servisi,Meltem mahallesi klima tamir bakım,Hizmeti verilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Meltem Regal Beyaz Eşya Servisi

Meltem Regal Çamaşır Makinası Servisi

Meltem Regal Buzdolabı ServisiAntalya regal

Meltem Regal Fırın Servisi

Meltem Regala Klima Servisi

Meltem Regal Ankastre Servisi

Meltem Regal Termosifon Servisi

Meltem Regal Bulaşık Makinası Servisi

Meltem Regala Klima Servis

Muratpaşa Meltem Regal Servisi