Sarısu Regal Servisi 0242 247 28 13 ANTALYA

Antalya regal sevisi 247 28 13

Sarısu REGAL SERVİSİ

0242 247 28 13 / 0532 154 14 71

Antalya Sarısu Regal servisi,Konyaaltı Sarısu Regal Servisi, Regal Sarısu servisi,Regal servisi Sarısu,Konyaaltı Sarısu Regal beyaz eşya servisi,Sarısu Regal klima servisi,Konyaaltı Sarısu Regal kombi servisi,Sarısu Regal servisleri,Regal Sarısu servisleri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Regal ürünler-Dünyada ve  Türkiye de en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından birtanesidir. Kalitesi, servis ağı orijinal yedek parça garantisi gibi birçok yönü olduğu gibi  birçok kullanıcı Regal  beyaz eşyaları tercih etmektedir. Uzun yıllar boyu kullanımı mümkün olan Regal markalarının, beyaz eşyaların servis imkânını da kaliteli servis hizmetinide 7/24 tam donalımı araclarmızla Antalya Sarısu Regal Servisi tarafından sizlerin hizmeitine sunulmaktadır.

HİZMETİNİZDEYİZ

HİZMETİNİZDEYİZ

Sarısu Regal beyaz eşya servisi, özen göstererek  kullandığınız beyaz eşyalarınızın arızalarında yâda bakımlarında sizin yanınızda olacaktır. Regal Sarısu servisi 7/24 size hizmet verecek olan tecrübeli teknisiyenlerimizle beyaz eşyalarınızın nerede sorun olduğunu anında tesbit edip sizlere yerinde garantili bir hizmet verecektir. Bu sayede evinizde özenle kullandığınız tüm beyaz eşyalarınızın bakımı ve arızaları yapılacaktır. Sarısu  Regal klima servisi. Sarısu Regal buzdolabı servisi, Sarısu Regal çamaşır makinası servisi, Sarısu Regal bulaşık makinası servisi,Regal buzdolabı servisi,Regal çamaşır makinası servisi,Regal bulaşık makinası,

Regal Sarısu servisleri olarak Sarısu Regal servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%98) Regal ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%2) lik küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler) Regal Sarısu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır,

Antalya klima bakımı 0242 247 28 13

Sarısu Regal Klima Servisi

Yazın kışın evlerimizin olmazsa olmazı olan Klimalarınız mutlaka belirli zamanlarda peryodik bakımlarının yapılması gerekmektedir.Bakımları düzenli yapılan Klimalar daha uzun ömürlü çalışmaktadır.Herhangi bir arıza durumunda servisimiz tam donanımlı araçlamız tecrübeli servis teknisiyenlerimizle 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Sarısu Regal Teknik Servisi

Regal Sarısu servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Regal servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Regal servis hizmeti sunmayı hedefliyoruz. İşinde uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Sarısu Regal Beyaz Eşya Servis, Sarısu Regal Klima Servis, Sarısu Regal Buzdolabı Servis, Sarısu Regal Çamaşır Makinası Servis, Sarısu Regal Bulaşık Makinası Servis, Sarısu Regal Derin Dondurucu Servis, Sarısu Regal Fırın Servis, Sarısu Regal Ankastre Ocak Servis ,Regal Kombi Servisi, Antalya Sarısu Regal servisi , Regal Sarısu servisi, Sarısu Regal servisi ,Regal Sarısu, ,Sarısu beyaz eşya servisi, Regal Sarısu servisi, Regal servisi Sarısu, Regal servis Antalya Sarısu, Antalya Sarısu klima servsi,Antalya Konyaaltı Sarısu Regal servisi,Sarısu Regal çamaşır makinası, Konyaaltı Sarısu Regal bulaşık makinası, Konyaaltı Sarısu Regal buzdolabı, Antalya Sarısu Klima, Sarısu klima, Sarısu beyaz eşya servisi,Konyaaltı Sarısu klima tamir bakım,Hizmeti verilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Sarısu Regal Beyaz Eşya Servisi

Sarısu Regal Çamaşır Makinası Servisi

Sarısu Regal Buzdolabı ServisiAntalya regal

Sarısu Regal Fırın Servisi

Sarısu Regala Klima Servisi

Sarısu Regal Ankastre Servisi

Sarısu Regal Termosifon Servisi

Sarısu Regal Bulaşık Makinası Servisi

Sarısu Regala Klima Servis

Sarısu Regal Servisi