Antalya Servis Merkezi

ANTALYA SERVİS MERKEZİ

BEYAZ EŞYALARINIZ SORUNSUZ ÇALIŞSIN

Evinizin en önemli yardımcılarının bakımları mutlaka düzenli olarak yapılmalı ve kullanma talimatlarına mutlaka uyulmalıdır. İnsanlar devamlı beyaz eşyaya para verecek güce sahip olmayabilir. Bu yüzden dikkatli ve özenli bir şekilde kullanmak gerekir beyaz eşyaları. Bakım ve tamirlerinin yapılması için güvenilir firmaların tercih edilmesi beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatacaktır. Piyasada kaliteli firmalar mevcut olduğu kadar para kazanma hırsı ile bakım ve onarımları sağlam yapmayan ve müşterileri devamlı masrafa sokarak para kazanan birçok firma mevcuttur. Beyaz eşyalarınızı bu para avcılarına teslim etmeyin. Makinalarınızı kullanılmaz hale getirebilirler.

HİZMETİNİZDEYİZ

HİZMETİNİZDEYİZ

Güvenilir bakım ve onarım servisi bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Beyaz eşya kullanıcılarının servis bulma konusunda ne kadar sıkıntı çektiklerinin farkındayız. Bunun için müşterilerimizin güvenini kazandığımız kaliteli hizmetimiz bir yıl garantili olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Antalya Servis Merkezi sizlere en iyi hizmeti sunuyor.

Antalya Servis Merkezi ile siz de beyaz eşyalarınıza değer verin. Antalya ve merkeze bağlı tüm ilçelerde hizmet veren firmamız buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın ve klima gibi her türlü beyaz eşyanızın bakım ve onarımını yapmaktadır. Özel tamir ve gezici bakım servisi ile %98′ i yerinde olmak üzere her türlü beyaz eşya bakım ve onarımlarınızda hizmetinizdeyiz.

Firmamızın kaliteli hizmetlerinden siz de en uygun fiyatlar ile faydalanabilir orijinal yedek paça kullanılarak 1 yıl garantili olarak içiniz rahat bir şekilde beyaz eşyalarınızı kullanabilirsiniz. Evinizin en önemli yardımcıları beyaz eşyalarınız bizimle artık daha sağlam ve sorunsuz çalışıyor. Tamir ve bakım ücretlerini ister nakit olarak isterseniz kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Firmamızın siz müşterilerine özel hizmetlerinden ve uygun fiyatlarından yararlanmak için mutlaka arayın.

KLİMA SERVİSİ HAKKINDA

antalya klima servisiMerak ettiğiniz  klima servisi hakkında her şeyi bu sitede bulabilirsiniz. Klima servisimiz konusunda uzman persoleliyle her zaman sizlerin hizmetindedir. Klima servis personellerimiz, klimanın bakımını ve bozuk ise tamirini de yapmaktadır.

En yakın bölge servisimizin hizmetinden yararlanmanız en doğrusu olacağından kesinlikle emin olabilirsiniz. Arızalı veya bakımı yapılacak klimalar için elemanlar her türlü tekniğe açıktır. 7/24 size en yakın   klima servisimiz müşterilerin emrinde olduğunu asla unutmayınız. Müşteriler her zaman memnun kalmışlardır. Servis elemanları çok titiz ve çok dürüst çalışmaktadırlar. Hem evlere hem de işyerindeki  klimaların bakımlarını yapmaktadırlar. Klimanızda herhangi bir sorununuzda servisimizi  arayabilirsiniz. Sitemizden hemen iletişim bilgilerinden telefon numaralarımızı da alıp arayabilirsiniz.

Klimalar hangi marka olursa olsun Üç yılda bir mutlaka bakımı yapılması gerekmektedir. Aynı zaman da  klima servis elemanlarımız evinize ya da iş yerinize gelip montajını da yapmaktadır. Ayrıca demontajını da yaparlar. Hiç bir şekilde zarar ya da kir yaratmadan çok titiz ve kusursuz çalıştıklarından emin olabilirsiniz. Bize de bu konuda güvenebilirsiniz. Yıllık bir bakım ve onarım yapacak böylece kendinizin de sağlığını korumuş olacaksınız. Bölge servislerimiz hakkında daha fazla detay ve daha fazla bilgi almak isterseniz sitemizi ziyaret ediniz. Herhangi koşullarda klimanızı burada yaptırarak hem de daha uygun fiyatta olacağını da tüm problemleri çözecektir. Klimanızın da pervanesine ilaç sıkılarak klimanın performansını da arttırmış olmaktadır.

beyazesyamarkalariArıza her neyse uzman ekipler bu arızanın problemini sizlerle paylaşır ve müşterilerin onayını da alarak arıza yapılmaya başlanır. Klimaya sıkılan ilaç sayesinde klimanızın performans arttırılır ve klimada böylece daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır. Yavaş çalışan ya da sıcak yerine soğuk üfleyen klimalar için ilaç sayesinde bu sorun da ortadan kalkmış olur. Bölge servislerimiz gün geçtikçe kendini yenilemekte ve daha güzel hizmet göstermek için hep çaba sarf etmektedirler.  Klimanın ister montajı için, ister demontajı için ya da ister bakım ve onarım için klimanın servisinden yararlanmak mümkündür.

 

Bu yazı Uncategorized kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.