Hurma Regal Servisi 0242 247 28 13 ANTALYA

Antalya regal sevisi 247 28 13

Hurma REGAL SERVİSİ

0242 247 28 13 / 0532 154 14 71

Antalya Hurma Regal servisi,Hurmada Regal Servisi, Regal Hurma servisi,Regal servisi Hurma,Hurmada Regal beyaz eşya servisi,Hurma Regal klima servisi,Hurmada Regal kombi servisi,Hurma Regal servisleri,Regal Hurma servisleri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Regal ürünler-Dünyada ve  Türkiye de en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından birtanesidir. Kalitesi, servis ağı orijinal yedek parça garantisi gibi birçok yönü olduğu gibi  birçok kullanıcı Regal  beyaz eşyaları tercih etmektedir. Uzun yıllar boyu kullanımı mümkün olan Regal markalarının, beyaz eşyaların servis imkânını da kaliteli servis hizmetinide 7/24 tam donalımı araclarmızla Antalya Hurma Regal Servisi tarafından sizlerin hizmeitine sunulmaktadır.

HİZMETİNİZDEYİZ

HİZMETİNİZDEYİZ

Hurma Regal beyaz eşya servisi, özen göstererek  kullandığınız beyaz eşyalarınızın arızalarında yâda bakımlarında sizin yanınızda olacaktır. Regal Hurma servisi 7/24 size hizmet verecek olan tecrübeli teknisiyenlerimizle beyaz eşyalarınızın nerede sorun olduğunu anında tesbit edip sizlere yerinde garantili bir hizmet verecektir. Bu sayede evinizde özenle kullandığınız tüm beyaz eşyalarınızın bakımı ve arızaları yapılacaktır. Hurma  Regal klima servisi. Hurma Regal buzdolabı servisi, Hurma Regal çamaşır makinası servisi, Hurma Regal bulaşık makinası servisi,Regal buzdolabı servisi,Regal çamaşır makinası servisi,Regal bulaşık makinası,

Regal Hurma servisleri olarak Hurma Regal servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%98) Regal ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%2) lik küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler) Regal Hurma servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır,

Antalya klima bakımı 0242 247 28 13

Hurma Regal Klima Servisi

Yazın kışın evlerimizin olmazsa olmazı olan Klimalarınız mutlaka belirli zamanlarda peryodik bakımlarının yapılması gerekmektedir.Bakımları düzenli yapılan Klimalar daha uzun ömürlü çalışmaktadır.Herhangi bir arıza durumunda servisimiz tam donanımlı araçlamız tecrübeli servis teknisiyenlerimizle 7/24 sizlerin hizmetindedir.

Hurma Regal Teknik Servisi

Regal Hurma servisi olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Regal servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Regal servis hizmeti sunmayı hedefliyoruz. İşinde uzman müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir. Hurma Regal Beyaz Eşya Servis, Hurma Regal Klima Servis, Hurma Regal Buzdolabı Servis, Hurma Regal Çamaşır Makinası Servis, Hurma Regal Bulaşık Makinası Servis, Hurma Regal Derin Dondurucu Servis, Hurma Regal Fırın Servis, Hurma Regal Ankastre Ocak Servis ,Regal Kombi Servisi, Antalya Hurma Regal servisi , Regal Hurma servisi, Hurma Regal servisi ,Regal Hurma, ,Hurma beyaz eşya servisi, Regal Hurma servisi, Regal servisi Hurma, Regal servis Antalya Hurma, Antalya Hurma klima servsi,Antalya Hurmada Regal servisi,Hurma Regal çamaşır makinası, Hurmada Regal bulaşık makinası, Hurmada Regal buzdolabı, Antalya Hurma Klima, Hurma klima, Hurma beyaz eşya servisi,Hurmada klima tamir bakım,Hizmeti verilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Hurma Regal Beyaz Eşya Servisi

Hurma Regal Çamaşır Makinası Servisi

Hurma Regal Buzdolabı ServisiAntalya regal

Hurma Regal Fırın Servisi

Hurma Regala Klima Servisi

Hurma Regal Ankastre Servisi

Hurma Regal Termosifon Servisi

Hurma Regal Bulaşık Makinası Servisi

Hurma Regala Klima Servis

Hurma Regal Servisi